Агенцію нерухомості «Вісон» тернополяни вже вдруге визнали кращою у своїй сфері в голосуванні «Народний бренд 2017». Нам дуже приємно, що за півтори роки нашої діяльності ми вже двічі заслужили від Вас, дорогі наші клієнти, такого визнання.

За цей рік, що минув, у нашій роботі змінилося багато чого. Ми переїхали на новий офіс для того, щоб Вам було простіше нас знайти та легше комунікувати з нами.

Ми запустили наш сайт http://vison.com.ua/. Сайт максимально зручний у користуванні, де Ви можете самостійно зазначити, який саме тип нерухомості Вас цікавить. Усі оголошення, розміщені на сайті, достовірні та перевірені. Є можливість розміщати оголошення БЕЗКОШТОВНО.

Також для того, щоб Ви могли зв’язатися з нами будь-коли та щоб жоден Ваш дзвінок не було втрачено, ми запровадили наш власний call-center, який дозволяє відповідати на всі Ваші дзвінки оперативно та максимально швидко.

Ми з впевненістю можемо сказати, що це тільки початок нашої співпраці із Вами. Оскільки зважаючи на Ваші позитивні відгуки на нашу роботу, ми прагнемо все більше розвиватися і рухатися вперед. Також задля Вашого задоволення від нашого обслуговування впроваджувати у свою роботу яскраві сучасні інновації із ще більшим ентузіазмом.

Адже найкращою оцінкою та найкращим нашим стимулом до роботи є Ваше визнання та позитивний результат, задоволеними від якого маєте бути, в першу чергу, Ви.

http://vison.com.ua/novini/35-an-vison-krashcha-agentsiya-nerukhomosti-2017-roku