24 листопада 2017 року у Києві відбулася VIIІ конференція від провідного сайту нерухомості в Україні DOM.RIAАгенцію нерухомості «Вісон» представляв її директор і засновник Володимир Васильович Гудак.

Під час конференції йшлося про актуальні проблеми українського ринку нерухомого майна. Доповідачі говорили про те, як клієнти обирають нерухомість, на що, перш за все, варто звертати увагу ріелторам, розповіли про методики проведення ефективних промо-акцій.

Провідні українські агенції нерухомості набиралися досвіду, як правильно складати бюджет компанії, як прорахувати ефективність рекламної кампанії та досягнути бажаного ефекту.

Окрім цього, мова йшла про додаткові можливості просування агенцій нерухомості в інтернеті за допомогою використання функціоналу свого сайт, фотографіям, відеоматеріалам та панорамним зображенням 360 градусів.

VIIІ конференція для ріелторів, представників агенцій нерухомості та будівельних компаній від DOM.RIA була спрямована на розкриття:

  • основних тенденцій та перспектив ринку нерухомості в 2018 році;
  • інструментів ефективної комунікації з клієнтом;
  • особливостей створення ефективної пропозиції як для продавця, так і покупця нерухомого майна;
  • сучасних методів просування об’єктів нерухомості.

Адже попри всю свою «стабільність» ринок нерухомості, як і будь-яка інша сфера бізнесу, повинен розвиватися, працювати над своїм сервісом та відповідати основним вимогам часу.

http://vison.com.ua/novini/33-an-vison-uchasnik-viii-konferentsiji-vid-dom-ria