У вересні 2017 року в Львові відбулася конференція для агенцій нерухомості «Ріелт Фест 2017». Впродовж трьох днів : 22, 23 та 24 вересня для ріелторів зі всієї України було проведено безліч різноманітних майстер-класів від досвідчених та знаних працівників сфери нерухомого майна. У даному заході прийняв участь засновник і директор АН «Вісон» Володимир Васильович Гудак.

Мова йшла про організацію роботи агенцій нерухомості, особливості діяльності у різних регіонах. Для учасників конференції було представлено чимало кейсів щодо того, як продавати нерухомість швидко та вигідно, як правильно застосовувати маркетинг у роботі ріелторів та підбирати персонал.

Окрім цього, мова йшла про те, якою важливою у роботі агенцій нерухомості є вміння грамотно спілкуватися з клієнтом, переконати його, знати, як правильно розставити всі «за» і «проти».

Оскільки як би там не було, але якісний сервіс має неабияке значення для ріелтора. Особливо, що стосується діяльності в невеликих містах, як-от, Тернопіль. У нас зазвичай ще не всі агенції нерухомості вміють ставити перед собою далекоглядні плани та працювати на результат. А задоволений клієнт може бути насправді і набагато кращою рекламою і постійним клієнтом, який буде рекомендувати сервіс високого рівня всім знайомим, – зазначає Володимир Гудак

Спікери конференції «Ріелт Фест 2017» наголошували на тому, що в жодному разі не потрібно зупинятися на досягнутому, навіть якщо рівень, якого ви досягнули вас повністю влаштовує. Адже на ринку нерухомого майна все постійно розвивається, виникають нові ніші, які варто заповнювати, та можливості, якими потрібно користуватися.

http://vison.com.ua/novini/16-konferentsiia-rielt-fest-2017-u-lvovi